KONST / Litografier / Färglitografi 7775106
nr 777 5106
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), 175/400, signerad, motivets mått: 19x13
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 17 september 2012
kl 19:50:04
550 kr
800 kr
850 kr
1.100 kr
950 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson